1. Jutro spotkanie Kręgu Biblijnego o godzinie 19:00

2. W środę Msza Święta nowennowa z racji Dnia Ojca. Można zamawiać intencje

3. W piątek o godzinie 8:00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego; spowiedź od poniedziałku do czwartku od godziny 17:00 do 17:30.

4. W piątek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godzinie 18:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych solenizantów Janów i Janiny. W tym dniu nie ma postu.

5. W sobotę od 19:00 do 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi

6. W dniach 24 – 25 sierpnia planowana jest piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na małe zainteresowanie w poprzednich latach i brak możliwości noclegowych w szkole w Popowie w drodze powrotnej pielgrzymka będzie tylko do Częstochowy. Noclegi w Częstochowie we własnym zakresie. Zapisy do końca czerwca.

7. Nasza parafia wraz z biurem podróży OLESTUR z Olesna może zorganizować pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 17 – 26 września 2016. W programie między innymi: Budapeszt, Sanktuarium Matki Bożej, Dubrownik, Split, Zadar, Zagrzeb, Sanktuarium Matki Bożej w Austrii – Maria Zell, Wiedeń i Kahlenberg – panorama miasta, dwudniowy wypoczynek nad Morzem Adriatyckim. Koszt 2100zł. Zapisy do 10. lipca. Szczegółowy program kliknij tutaj

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Sienkiewicza: Barwas, Olejnik, Psyk, Kędzia, Mareccy, Banasiak, Biecuszek, Adamkowska, Patyk, Felusiak. Obecnie w naszym kościele trwają remonty, dlatego prosimy o większą mobilizację przy sprzątaniu.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

10. Rozdanie nagród za uczestnictwo w niedzielnej Mszy Świętej w czwartek po Mszy Świętej o godzinie 18:00. Prosimy dzieci, aby do środy w szkole na religii oddały książeczki z naklejkami.

11. Inormacje o pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę w gablocie.