1. Jutro nie ma Kręgu Biblijnego, o godzinie 18:00 Msza Święta przy kapliczce św. Antoniego.

2. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania

3. W dniach 24 – 25 sierpnia planowana jest piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na małe zainteresowanie w poprzednich latach i brak możliwości noclegowych w szkole w Polowie w drodze powrotnej pielgrzymka będzie tylko do Częstochowy. Noclegi w Częstochowie we własnym zakresie. Zapisy do końca czerwca.

4. W dniu 25. czerwca od godziny 8:00 w Częstochowie odbędzie się szkolenie na kierujących ruchem podczas pielgrzymek. Zgłoszenia chętnych do wtorku. Jeżeli nie będzie kierujących ruchem, pielgrzymka nie dojdzie do skutku.

5. W dniach 16-19 czerwca w Częstochowie kurs na wychowawców kolonijnych, szczegóły tutaj

6. Nasza parafia wraz z biurem podróży OLESTUR z Olesna może zorganizować pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 17 – 26 września 2016. W programie między innymi: Sanktuarium Matki Bożej, Dubrownik, Split, Zadar, Zagrzeb, Sanktuarium Matki Bożej w Austrii – Maria Zell, Wiedeń i Kahlenberg – panorama miasta, dwudniowy wypoczynek nad Morzem Adriatyckim. Koszt 2100zł. Zapisy do 10. lipca. Szczegółowy program - kliknij tutaj

7. W sobotę o godzinie 18:30 w kościele spotkanie osób, które podejmują w swoich domach pielgrzymów na ŚDM.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko dwom osobom. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Sienkiewicza: Betka, Zygmunt, Jaskólscy, Chłodni, Bator, Baczyńscy, Podgórscy, Świat.