1. Dzisiaj o godzinie 15:30 Nieszpory Eucharystyczne i procesja wokół kościoła

2. Od poniedziałku do środy druga Msza Święta będzie odprawiana o godzinie 18:30

3. Jutro o godzinie 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej w ramach Kręgu Biblijnego

4. We wtorek święto Nawiedzenia NMP

5. W środę – 1. czerwca – rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tygodniu po pierwszej Mszy Świętej, w niedzielę o godzinie 15:40.

6. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała – o godzinie 17:30 Nieszpory Eucharystyczne, o 18:00 Msza Święta z obrzędem poświęcenia wianków i procesja wokół kościoła.

7. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca i Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, odwiedziny chorych w domach od godziny 10:00, spowiedź od godziny 16:30.

8. W sobotę o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji pierwszej soboty miesiąca, po Mszy nabożeństwo.

9. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

10. W minioną niedzielę na organizację ŚDM w Krakowie złożono do puszki 410 zł „Bóg zapłać”

11. 31. maja – wtorek w przychodni przy ulicy Wieluńskiej bezpłatne badanie wzroku – informacje w gablocie.

12. Dziękujemy za sprzątanie. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Częstochowskiej: Pawliccy, Nykiel, Nawojscy, Zadworni, Pawliccy, Gralińscy, Wojciechowscy, Adamkowscy

13. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”