1. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na organizację ŚDM w Krakowie

2. Jutro Krąg Biblijny o godzinie 19:00

3. W środę o godzinie 18:00 Msza Święta nowennowa można zamawiać intencje za zmarłe matki

4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godzinie 8:00; 10:30 i 12:00 po której wyruszy z kościoła procesja do czterech ołtarzy. Zapraszamy asystę i druhów strażaków.

5. Od piątku do czwartku przyszłego tygodnia będzie trwała Oktawa Bożego Ciała. W te dni po Mszy Świętej o godzinie 17:30, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 procesja eucharystyczna wokół kościoła.

6. W sobotę od 20:00 do 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi.

7. Czwartego czerwca (sobota) w godzinach 14:00-19:00 na plebanii odbędą się warsztaty dla młodych rodziców. Zapraszamy młode małżeństwa, które mają małe dzieci lub spodziewają się dziecka, aby przygotować się do budowania właściwych relacji z dzieckiem. Podczas spotkania dowiesz się: czym jest empatia, o roli uczuć i potrzeb w komunikacji z dzieckiem, jak radzić sobie z własnymi emocjami w wychowaniu dzieci. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii.

8. Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 4030 zł „Bóg zapłać”

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową rodzicom dzieci z klas III. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Częstochowskiej: Bernaś, Czyż, Nowakowscy, Drobnikowscy, Sroka, Zimoch, Łakomscy, Broczkowscy.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”

11. Prosimy parafian, o ile to możliwe, o dostarczenie zdjęć wnętrza kościoła sprzed malowania, aby można było odtworzyć ewentualne elementy dekoracyjne ścian. Prosimy o dostarczenie takich zdjęć do przyszłej niedzieli.