1. Jutro święto NMP - Matki Kościoła – odpust w Czernicach o godzinie 18:00, nie ma Kręgu Biblijnego

2. W czwartek Uroczystość Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. W tym dniu dziękujemy za kapłanów.

3. Także w czwartek o godzinie 16:00 w kościele spotkanie dzieci klas III przed rocznicą I Komunii Świętej

4. W piątek od godziny 16:30 spowiedź święta dla dzieci klas III

5. 4. czerwca odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży na polach Lednickich, Chętni na wyjazd mogą zgłaszać się do zakrystii w celu otrzymania karty wyjazdu.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania rodziców dzieci z klas III. Prosimy również o dekorację kwiatową.

7. Na pracę inwestycyjne w minionym tygodniu złożono ofiarę 100 zł „Bóg zapłać”

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” i czasopismo „Tęcza” dla najmłodszych.