1. Jutro Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – Głównego patrona Polski. O godzinie 18:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych solenizantów. Zapraszamy do udziału w Mszy Świętej, aby przez tak godnego patrona uczcić Boga

2. Także jutro Krąg Biblijny o godzinie 19:00

3.  W sobotę ogodzinie 16:30 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie zamierzają ochrzcić dziecko.

4. W sobotę  o godzinie 19:00 poświęcenie pól Dębina i Skaleniec oraz Zofia

5. Za tydzień III niedziela miesiąca – taca inwestycyjna

6. 26. maja przypada Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie ołtarzy

I - ul. Częstochowska przy posesji p. Karwat – mieszkańcy Raduczyc

II – kapliczka św. Antoniego – mieszkańcy Kolonii Raduckiej

III – ul. Targowa - mieszkańcy Raduckiego Folwarku i Stanisławowa

IV – przy grocie Matki Bożej – mieszkańcy Józefiny

Do tej pory ołtarze przygotowywały te same osoby. Proponujemy, aby od tego roku w dekorację angażowały się całe miejscowości. Dekoracja na Boże Ciało będzie wypadać raz na kilka lat. Prosimy aby dekoracja ołtarzy była godna przyjęcia Najświętszego Sakramentu. W doborze dekoracji można konsultować się z księżmi.

7. W minionym tygodniu na prace w naszym kościele złożono ofiarę 1000 zł składamy „Bóg zapłać”

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Częstochowskiej: Forenc, Synowiec, Król, Dolata, Forenc, Gilscy, Zając, Gierak

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” i czasopismo „Tęcza” dla najmłodszych.