1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych

2. Od dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W tygodniu po pierwszej Mszy Świętej, w niedzielę o godzinie 15:40. Przypominamy o uporządkowaniu i dekoracji kapliczek i krzyży.

3. Jutro Krąg Biblijny o godzinie 19:00

4. Wtorek – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte jak w niedzielę

5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek od godziny 10:00 odwiedziny chorych w domach, o godzinie 16:30 spowiedź, 17:30 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W sobotę Msza Święta wotywna o godzinie 17:30 po niej nabożeństwo. W godzinach 20:00 – 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi.

6. Msza zbiorowa w intencji zmarłych Stanisława i Stanisławy w poniedziałek 9. maja o godzinie 18:00. Można zamawiać intencje.

7. Na cmentarzu parafialnym zostały oznaczone miejsca do likwidacji. Do 15. maja osoby zainteresowane przedłużeniem pokładnego powinny zgłosić się do kancelarii.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Częstochowskiej: Adamczyk, Kozik, Bugara, Jastrzębscy, Jóźwik, Adamczyk, Lebioda, Tokarek

9. Zaksńćzyły się wypominki półroczne, można je przedłużyć na drugie półrocze

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”