1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc pogorzelcom z gminy Biała, zbiórkę przeprowadzają strażacy

2. Jutro nie ma Kręgu Biblijnego.

3. W piątek o godzinie 16:00 próba scholi dziecięcej. Jest to ostatnie zaproszenie jakie kierujemy pod adresem dzieci i ich rodziców.  Nasuwa się pytanie: Gdzie jest kilkanaście dzieci, które śpiewały od początku roku szkolnego?

4. Dnia 30. kwietnia tj w sobotę o godzinie 14:00 na naszym cmentarzu parafialnym Rada Ekonomiczna z Księdzem Proboszczem będzie oznaczać groby do likwidacji to jest groby zaniedbane.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych

6. Młodzież z Parafialnego Koła ŚDM wraz z rodzicami podjęła decyzją o czterodniowym pobycie w Krakowie podczas obchodów centralnych – tak zwany „Pakiet B1”. Na osoby chętne na wyjazd czekamy do końca tygodnia, przypominając że nie można zapisywać się indywidualnie.

7. W minioną niedzielę taca inwestycyjna wyniosła 3 990zł „Bóg zapłać”

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Częstochowskiej: Pawlak, Prukacz, Bieniek, Jasiccy, Drewicz, Traczewska, Nowak, Buczek

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”