1. Jutro Krąg Biblijny o godzinie 19:00.

2. W piątek o godzinie 16:00 próba scholi dziecięcej. (Na ostatniej próbie były tylko 3 osoby).

3. Prosimy rodziny które zadeklarowały przyjęcie młodzieży z racji ŚDM o odebranie deklaracji. Do dzisiaj deklarację oddały tylko cztery rodziny. W zeszłym roku przyjęcie młodych deklarowało 18 rodzin. Pytamy więc czy 14 rodzin dalej pragnie przyjąć młodych? Nasza parafia zgłosiła gotowość przyjęcia 50 osób. Na pozostałe rodziny czekamy do przyszłej niedzieli.

4. Rocznica I Komunii Świętej 22. maja o godzinie 12:00.

5. Prosimy sołtysów poszczególnych wiosek o ustalenie terminu Mszy Świętej z obrzędem poświęcenia pól.

6. Dnia 30. kwietnia tj w sobotę o godzinie 14:00 na naszym cmentarzu parafialnym Rada Ekonomiczna z Księdzem Proboszczem będzie oznaczać groby do likwidacji to jest groby zaniedbane.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Częstochowskiej: Steglińska, Koza, Waloch, Rafałkowska, Walczak, Ulańscy, Kałuziak, Porucznik

8. W piątek o godzinie 19:00 na plebanii spotkanie młodzieży z Parafialnego Koła Światowych Dni Młodzieży wraz z rodzicami, oraz osób które chcą brać udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Informujemy iż uczestnictwo w centralnych obchodach w Krakowie jest możliwe tylko z grupą, która posiada opiekuna, nie ma możliwości indywidualnego zapisywania się na ŚDM.

9. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc pogorzelcom z gminy Biała.

10. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”