1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na przytulisko „Oaza” dla kobiet bezdomnych i matek z dziećmi naszej Caritas Archidiecezjalnej.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego jutro o godzinie 19:00

4. W piątek o godzinie 16:00 próba scholi dziecięcej.

5. W miesiącu kwietniu będzie dokonana inwentaryzacja cmentarza – spis grobów. Prosimy o uporządkowanie grobów zaniedbanych. Każdy grób będzie posiadał dwa zdjęcia: tablicy nagrobnej i całego grobu.

6. Prosimy rodziny które zadeklarowały przyjęcie młodzieży z racji ŚDM o odebranie deklaracji.

7. W ubiegłą niedzielę na KUL i UPJP2 złożono 625zł „Bóg zapłać”

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Targowej: Bereś, Tokarek, Wróblewscy, Szymczak, Foręc, Szczepańscy, Walosik, Buk,

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, Ewangelia na każdy dzień