1. Przeżywany największą tajemnicę wiary – Zmartwychwstanie Chrystusa. Niech treść dnia dzisiejszego przenika całe nasze życie, Chrystus Zmartwychwstały napełnia nas nadzieją i zwycięża w nas nasze słabości. Życzymy błogosławionych świąt.

2. Dziękujemy za pomysł i wykonanie dekoracji ciemnicy i Grobu pańskiego pani Małgorzacie, za pomoc dziękujemy panom: Krzysztofowi Hanulakowi i Antoniemu Zadwornemu, oraz panom Markowi Dolata za podarowanie serca do dekoracji grobu i Krzysztofowi Dolata za przekazanie na rzecz parafii czterech halabard dla strażaków. „Bóg zapłać”.

Dziękujemy nowo-powstałej scholce za śpiewy podczas Liturgii Wielkiego Piątku. Zachęcamy osoby młode, które chciałyby śpiewać w naszym kościele dla ubogacenia Liturgii. Informacje o próbach w najbliższym czasie.

3. Na dekorację do Grobu Pańskiego złożono ofiary: Kuszyna 80zł „Bóg zapłać”

4. Jutro drugi dzień świąt. Msze Święte jak w niedzielę. Po Mszach Świętych przed kościołem zbiórka pieniędzy na KUL i UPJP2.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz zbiórka ofiar do puszek na przytulisko „Oaza” dla kobiet bezdomnych i matek z dziećmi naszej Caritas Archidiecezjalnej, w którym znajdują się 63 osoby, w tym 23 dzieci.

7. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Osoby praktykujące I Piątki Miesiąca będąc w stanie łaski uświęcającej bez spowiedzi mogą przyjąć Komunie Świętą.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie kandydatów do bierzmowania.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Targowej: Tokarek, Górnaccy, Kozik, Górtatowska, Nawroccy, Marchewka, Gilscy, Król, Kuster.

8. W miesiącu kwietniu będzie dokonana inwentaryzacja cmentarza – spis grobów. Prosimy o uporządkowanie grobów zaniedbanych. Każdy grób będzie posiadał dwa zdjęcia: tablicy nagrobnej i całego grobu.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, Ewangelia na każdy dzień.