1. Dzisiaj po Mszach Świętych będzie można wspomóc akcję pomocy na święta dla rodzin biednych – Caritas.

2. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poniedziałek i wtorek Msze Święte z nauką ogólną o 8:00 i 18:00. Jutro dzień Spowiedzi Świętej. Spowiedź od godziny 7:15 do 8:00, dla dzieci 9:30, dla młodzieży 11:00, wieczorem od 17:00. W czasie rekolekcji, każdego dnia będzie zbierana taca przeznaczona dla księdza rekolekcjonisty.

3. Prosimy o składanie ofiar na kwiaty do Grobu Bożego i Ciemnicy. Prośbę kierujemy także do Kół Żywego Różańca i mieszkańców poszczególnych wiosek. W minionym tygodniu ofiary złożyli mieszkańcy Raduckiego Folwarku – 100zł oraz Kuźnicy Ługowskiej – 50 zł. „Bóg zapłać”

4. W piątek od godziny 10:00 przedświąteczne odwiedziny chorych w domach. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

5. Także w piątek po Mszy Świętej o godzinie 18:00 wyruszymy w Drogę Krzyżową ulicami naszej miejscowości.

6. W sobotę, 19. marca – Uroczystość św. Józefa oblubieńca NMP, o godzinie 18:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych solenizantów. Można zamawiać intencje.

7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. Przed Mszą Świętą o godzinie 12:00 procesja z palmami.

8. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko mieszkańcom ul. Cmentarnej. Wyjątkowo w sobotę po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa, ul. Północnej

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, czasopismo „Tęcza” dla najmłodszych oraz paschaliki – świece na stół wielkanocny w cenie 5 zł. Ewangelia na każdy dzień format mały 10zł, duży 20zł.