1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 12:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz zmiana tajemnic różańcowych

2. W poniedziałek o godzinie 19:00 spotkanie Kręgu Biblijnego

3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które mają nas przygotować na przeżywanie uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Przeprowadzi je ks. Bogusław Laskowski – paulista. Program rekolekcji w gablocie i na stronie internetowej.

4. Prosimy o składanie ofiar na kwiaty do Grobu Bożego i Ciemnicy. Prośbę kierujemy także do Kół Żywego Różańca i mieszkańców poszczególnych wiosek. Do dziś ofiarę na kwiaty złożyli mieszkańcy Walkowa – 50zł. „Bóg zapłać”

5. Uroczystość odpustowa ku czci św. Kazimierza zgromadziła około 250 osób na trzech Mszach Świętych. Jest to brak szacunku wobec Patrona Parafii jak również lekceważenie otrzymania łaski przez wstawiennictwo świętego. Niestety ta sytuacja się powtarza - podobnie było podczas uroczystości odpustowej ku czci św. Jadwigi. Rodzi się pytanie dla kogo są ustanowieni Patronowie naszej Parafii i kościoła? Czy odpusty parafialne mają być łaską tylko dla duchownych i nielicznych wiernych? Przypomnienia nasze wynikają z troski. Mamy nadzieję, że kolejne uroczystości odpustowe będą gromadziły większą liczbę parafian.

6. Dzisiaj w Sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Osjakowie o godzinie 17:00 koncert z okazji Dnia Kobiet. Organizatorzy zapraszają.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa, ul. Rynek i Cmentarna.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, czasopismo „Tęcza” dla najmłodszych oraz paschaliki – świece na stół wielkanocny w cenie 5 zł.