1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na rzecz Antosia Ogrodniczaka, który choruje na rzadką chorobę stawów i mięśni. Wymaga leczenia operacyjnego i nieustannej rehabilitacji. Darem serca można wspomóc jego leczenie. Pieniądze zbiera rodzina.

2. W poniedziałek zapraszamy na Krąg Biblijny na godzinę 19:00

3. Zwyczajem lat ubiegłych można zabrać skarbonkę – jałmużna wielkopostna. Składając do niej ofiary z wyrzeczeń, postanowień wielkopostnych wspomagamy dzieło pomocy ubogim.

4. W ubiegłą niedzielę na fundację „BETEL” złożono 503,70zł „Bóg zapłać”

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa, ul. Spacerowa.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

7. Dziękujemy pielgrzymom do Ziemi Świętej za dar na rzecz naszej parafii. Jest nim figurka dzieciątka Jezus z drzewa oliwnego, widoczna przed ołtarzem. Pielgrzymom składamy „Bóg zapłać”.