1. Jutro między godziną 10:00 a 11:00 rozpocznie się wycinka drzew na cmentarzu. Zainteresowanych prosimy o przybycie

2. Jak zawsze w poniedziałki o godzinie 19:00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z Jezusem w Słowie Bożym

3. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego potocznie zwane Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w tym dniu o godzinie 9:00 i 18:00, podczas których będą poświęcone świece.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek od godziny 10:00 odwiedziny chorych w domach, spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16:30, o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu PJ, po niej nabożeństwo Eucharystyczne.

W sobotę godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej nabożeństwo wynagradzające.

5. W czasie kolędy wierni złożyli ofiary pieniężne na prace inwestycyjne w wysokości 41 330zł, w minionym tygodniu złożono ofiary anonimowo 2x100zł i pan Henryk Szymański z Doliny Czernickiej 100zł. Składamy „Bóg zapłać”

6. W ubiegłą niedzielę na cele misyjne do puszki złożono 320zł składamy „Bóg zapłać”

7. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

8. W imieniu Łukasza i jego rodziców składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich którzy byli obecni podczas zbiórki charytatywnej. Dziękujemy za każdy otrzymany dar, który pomoże Łukaszowi kontynuować rehabilitację. „Bóg zapłać”

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy sprzątania mieszkańców Kuszyny: Sekieta, Walasik, Walasik, Kowalczyk, Janaszak, Pluta, Uryszek, Sidyk, Pierzyna

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, czasopismo dla najmłodszych „Tęcza”.

11. Parafia może zorganizować w terminie 26-28 lutego (ostatnie 3 dni ferii zimowych) wyjazd dla młodzieży na narty bądź snowboard na stok w Laskowej Kamiennej. Koszt: nocleg + wyżywienie + przejazd + ubezpieczenie 250zł plus wypożyczenie sprzętu 35zł dzień, karnety 5 godzin 30zł. Na chętnych czekamy do wtorku włącznie.