1. Dzisiaj spowiedź święta po każdej Mszy Świętej do rozpoczęcia następnej Mszy.

2. Odwiedziny chorych w środę od godziny 10:00. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Msza Święta o godzinie 8:00. Przypominamy o postnym charakterze tego dnia, jak również o chrześcijańskim przeżyciu wieczerzy. O godzinie 24:00 Pasterka

4. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia, w sobotę święto św. Szczepana pierwszego męczennika (poświęcenie owsa na sumie) – Msze Święte jak w niedzielę.

5. W sobotę zbiórka ofiar do puszek na KUL

6. W ubiegłą niedzielę na pomoc Kościołowi na Wschodzie złożono 251,20zł „Bóg zapłać”

7. Kogo młodzież nie zastała w domu roznosząc opłatki, ten może je nabyć dzisiaj po Mszy Świętej w kruchcie kościoła. Również można nabywać ozdoby świąteczne, stroiki i sianko pod obrus na stół wigilijny.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W środę po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuźnicy Strobińskiej: Bryła, Domagała, Wieczorek, Kruk, Zygmunt, Kostrzewa, Jędrasik, Kasielscy.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” wydanie świąteczne z płytą o Janie Pawle II w cenie 10zł. Ewangelia na każdy dzień mała w cenie 10zł, duża w cenie 20zł. Biblia ST i NT w wydaniu podręcznym w cenie 30zł.

10. Dziękujemy panu Włodzimierzowi Buchwaldowi i jego firmie za wystawienie pomnika dla ks. Bolesława Michnikowskiego – koszt 11 000 zł i gratisowe naprawienie pomnika ks. Władysława Gawrona.