1. Dziękujemy tym wiernym, którzy wzięli udział w Rekolekcjach Adwentowych. Do spowiedzi i Komunii Św. przystąpiło 453 osoby.

2. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie

3. Odwiedziny chorych przed świętami 23 grudnia w środę od godziny 10:00. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

4. W sobotę od godziny 19:00 do 21:00 możliwość spowiedzi przed świętami dla tych, którzy nie skorzystali z niej podczas rekolekcji. Będzie to jedyna okazja do spowiedzi na święta.

5. W minionym tygodniu na planowane prace złożono ofiarę 500zł „Bóg zapłać”

6. Za tydzień taca inwestycyjna

7. W tym tygodniu młodzież z Parafialnego Koła ŚDM będzie roznosić opłatki w następującym porządku:

środa: Osjaków, ul. Piotrkowska od godziny 16:00

piątek: Osjaków, ul. Cmentarna, Rynek i Wieluńska od godziny 14:00

sobota: Zofia od godziny 10:00

Osjaków, ul. Targowa, Cegielniana, Ścieżkowa, Północna, Sienkiewicza, Południowa od godziny 13:00

Kogo młodzież nie zastała w domu roznosząc opłatki, ten może je nabyć dzisiaj po Mszy Świętej w kruchcie kościoła.

8. Od dziś młodzież z Parafialnego Koła Światowych Dni Młodzieży będzie sprzedawać ozdoby świąteczne z osiki wykonane własnoręcznie: Choinki w cenie 30zł i Bombki w cenie 20zł, stroiki świąteczne oraz sianko pod obrus na stół wigilijny. Przedmioty te są cegiełkami na wyjazd na ŚDM.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Gabrielowa: Kowalczyk, Pelińscy, Podgórniak, Kaszewscy, Pabjaniak, Trzcina, Jędraszczyk, Kempa, Gajda, Zawadzcy

10. Tradycyjnie w adwencie można nabyć świece caritas wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca duża 12zł; mała 6zł.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł zł.