1. Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje Adwentowe. Jutro dzień spowiedzi. Spowiedź rano od 8:15 do 9:00, po południu od 17:15 do 18:00. Msze Święte w czasie rekolekcji o 9:00 i 18:00, podczas których składane ofiary na tacę będą przeznaczone dla Ojca rekolekcjonisty.

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Kościół na Wschodzie.

4. Od listopada do dziś na prace inwestycyjne złożono ofiary: 300zł i 100 zł, oraz na pomnik dla ks. Madalińskiego 500zł. Składamy „Bóg zapłać”

5. Z dwóch miesięcy ofiary z puszek „św. Antoni” i „na kwiaty” wyniosły 140zł. „Bóg zapłać”

6. W tym tygodniu młodzież z Parafialnego Koła ŚDM będzie roznosić opłatki w następującym porządku:

poniedziałek: Osjaków, ul. Szpitalna od godziny 15:30

środa: Osjaków, ul. Piaskowa i ul. Spacerowa od godziny 15:30

Józefina od godziny 16:00

czwartek: Stanisławów od godziny 16:00

piątek: Osjaków, ul. Częstochowska od godziny 17:00

sobota: Kuźnica Strobińska, Kuszyna, Kuźnica Ługowska Zofia od godziny 10:00

Osjaków, ul. Sieradzka, Osiedle, Wesołe Kąty, Słowackiego od godziny 13:00

7. Od dziś młodzież z Parafialnego Koła Światowych Dni Młodzieży będzie sprzedawać ozdoby świąteczne z osiki wykonane własnoręcznie: Choinki w cenie 30zł i Bombki w cenie 20zł. Przedmioty te są cegiełkami na wyjazd na ŚDM.

8. W piątek i w sobotę w sklepach Sedal, Pszczółka i Carrefour młodzież będzie zbierać żywność o przedłużonym terminie ważności w ramach przedświątecznej akcji CARITAS „Tak pomagam”.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Gabrielowa: Bereś, Kołodziejczyk, Cybułka, Kowalscy, Świątczak, Luniak, Urbańscy, Przygoda.

10. Tradycyjnie w adwencie można nabyć świece caritas wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca duża 12zł; mała 6zł.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł zł.