1. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy czas adwentu, który ma nas przygotować do Uroczystości Bożego Narodzenia. W adwencie będzie odprawiana wieczorem Msza Święta adwentowa dla dzieci o 17:30.

2. Tradycyjnie w adwencie można nabyć świece caritas wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca duża 12zł; mała 6zł.

3. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 3845zł, zbiórka na Syrię 385,76zł „Bóg zapłać”

4. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 11:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa: Smolarek, Hucz, Bazan, Pędziwiatr, Pawliccy, Janus, Podgórniak, Jasiccy, Walkowiak

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, miesięcznik „Tęcza” dla najmłodszych w cenie 5zł oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.

7. Ze względu na prace w kościele Msze Święte w tygodniu – oprócz środy – będą odprawiane w kaplicy Matki Bożej.