1. W środę Święto Niepodległości Polski. Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.

2. Od 1. stycznia zmiana godzin Mszy Świętych w niedzielę. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 8:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 suma oraz 16:00.

3. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na chrześcijan prześladowanych w Syrii.

4. Za tydzień taca inwestycyjna.

5. Prosimy o wpłatę drugiej raty w wysokości 1000zł na wyjazd do Ziemi Świętej do 20 listopada.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa: Jasiccy, Walkowiak, Czerwińscy, Zjawińscy, Podgórniak, Zygmunt, Domagała, Dróżdż.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, miesięcznik „Tęcza” dla najmłodszych w cenie 5zł oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.

8. Jeszcze dzisiaj przed kościołem młodzież będzie sprzedawała znicze i wkłady w bardzo atrakcyjnych cenach.