1. Dziś na cmentarzu kleryk WSD w Częstochowie będzie zbierał ofiary na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium.

2. Od poniedziałku do soboty Różaniec z wypominkami o godzinie 17:30, po Różańcu Msza Święta oktawalna. W tych dniach można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko za zmarłych pod warunkiem pobożnego nawiedzenia cmentarza, stanu łaski uświęcającej i modlitwy za zmarłych.

3. Jutro nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź Święta z racji I Piątku od godziny 16:30. Odwiedziny chorych od godziny 10:00

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa: Wróbel, Swędrak, Powroźnik, Osyda, Zygmunt; Waloch; Adamkowski, Hurylski.

6. Intencje modlitewne dla Kół Żywego Różańca: o zgodę w Ojczyźnie.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.