1. Świętą i zbawienną rzeczą jest modlić się za zmarłych. Zmarli z naszych rodzin proszą nas o pamięć modlitewną, bo być może jest to jedyna pomoc jakiej możemy im udzielić. W ostatnim tygodniu przed Uroczystością Wszystkich Świętych zamawiając wypominki roczne, osoby w nich wymienione będą wyczytane na cmentarzu w wypominkach jednorazowych.

2. W poniedziałek bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy Krąg Biblijny i wszystkich chcących się spotkać z Jezusem Eucharystycznym.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze Święte w kościele o godzinie 8:00 i 9:30, na cmentarzu o godzinie 11:00 wypominki z modlitwą różańcową a po nich Msza Święta.

4. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych: o godzinie 17:30 Różaniec z wypominkami, po nim Msza Święta oktawalna. W tym czasie można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych.

5. Po mszach świętych w nawie bocznej można nabyć znicze na uroczystość Wszystkich Świętych. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych sprzedaż w sobotę i w niedzielę. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla młodzieży z naszej parafii na wyjazd na ŚDM w Krakowie.

6. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 3780zł „Bóg zapłać”

7. Na malowanie kościoła złożono anonimowo 300zł „Bóg zapłać”

8. W kościele rozpoczęto prace przygotowujące do malowania kościoła w nawie bocznej św. Jadwigi.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny: Pelińska, Wojcieszek, Domagała, Cłapa, Graczyk, Stępień, Graczyk.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.