1. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych.

2. W czwartek wspomnienie świętego Jana Pawła II, zapraszamy na mszę świętą i różaniec, aby przez wstawiennictwo świętego wypraszać u Boga potrzebne łaski

3. Z racji Dnia Papieskiego na Dzieło Nowego Tysiąclecia złożyli Państwo 556,40 zł.

4. Po mszach świętych w nawie bocznej, oraz w ciągu tygodnia w godzinach funkcjonowania kancelarii można nabyć znicze na uroczystość Wszystkich Świętych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla młodzieży z naszej parafii na wyjazd na ŚDM w Krakowie.

5. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 11:00 spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania, w tym dniu zostanie zamknięta lista osób, które wyrażają chęć przygotowania się do bierzmowania.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny: Wrzecionarz, Cłapa, Stolarek, Kempa, Kołodziejczyk, Pelińscy, Kostrzewa.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.