1. Dzisiaj dzień papieski. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

2. Można zamawiać wypominki za zmarłych: jednorazowe na cmentarzu, oktawalne ( modlitwa różańcowa i Msza Święta), półroczne i roczne.

3. We wtorek o godzinie 18:30 wyruszy z kościoła procesja fatimska z modlitwą różańcową. Zapraszamy panie do niesienia figury Matki Bożej i różańca. Prosimy o zabranie świec.

4. W środę o godzinie 19:00 spowiedź dla młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania, świadków i rodziców.

5. W czwartek uroczystość odpustowa ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Msze Święte o godzinie 9:00, 11:00 oraz suma odpustowa o 18:00 z udzieleniem sakramentu bierzmowania, której będzie przewodniczył bp Antoni Długosz

6. Za tydzień 3 niedziela miesiąca - taca inwestycyjna

7. Dziękujemy za złożone dary w naturze oraz ofiary pieniężne na rzecz WSD w Częstochowie.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny: Wojcieszek, Łyczko, Olejnik, Sarowscy, Ramuś, Gołdyn, Grzesiak, Kuhn.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.

10. Od dziś młodzież naszej parafii będzie sprzedawała znicze. Dochód ze sprzedaży będzie pzeznaczony na dofinansowanie pobytu na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.