1. Jutro o godzinie 18:30 w ramach spotkań Kręgu Biblijnego będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na nią również osoby spoza kręgu, które chcę spotkać się z Chrystusem Eucharystycznym.

2. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30, natomiast w niedzielę o 15:30. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie dzieci, które będą otrzymywały kontrolki różańcowe, młodzież i dorosłych.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek od godziny 10:00 odwiedziny chorych w domach, spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16:00, o godzinie 17:00 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu PJ, po niej różaniec.

W sobotę godzinie 17:00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej różaniec.

3. Spotkanie osób, które w październiku mają przystąpić do bierzmowania w sobotę o godzinie 18:30 w kościele. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.

4. Rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania dla klas II i III Gimnazjum oraz osób starszych zostało przełożone na niedzielę 11. października. Prosimy o odebranie z zakrystii lub pobranie ze strony internetowej deklaracji kandydata.

5. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 4 000 zł. „Bóg zapłać”

6. Dziękujemyza sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny: Tokarek, Stępień, Moszyńscy, Felusiak, Adamiak, Adamus, Kostrzewa, Dróżdż.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” i albumik „Santo Subito” w cenie 1 zł