1. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W poniedziałki o godzinie 19:00 wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego

2. W piątek święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18:00.

3. Do przyszłej niedzieli prosimy osoby zgłoszone na pielgrzymkę do Ziemi Świętej o wpłatę zaliczki 1000 zł.

4. Od poniedziałku w godzinach kancelaryjnych 16:00-17:00 można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Ze względu na dużą ilość zamawianych intencji na niedzielę proponujemy zamawiającym, aby zamawiane intencje rozłożyli równo na niedzielę i Msze w tygodniu.

5. W piątek o godzinie 16:00 próba scholi.

6. W piątek na godzinę 18:30 zapraszamy młodzież chcącą zaangażować się w Parafialne Koło Światowych Dni Młodzieży.

7. Dziękujemyza sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa: Piekara, Piekara, Tomczyk, Żuberek, Hućko, Podgórniak, Patyk, Małeccy, Fronczyk, Janiak

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela"

9. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 16:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania

10. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.