1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Przed kościołem będzie można nabyć Anioły zrobione własnoręcznie przez dzieci z Boliwii jako cegiełka na wyjazd na ŚDM w cenie od 25zł do 100zł, także będzie można złożyć ofiary dobrowolne do puszki na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii

3. We wtorek święto Narodzenia NMP. Odpust w Szynkielowie – suma o godzinie 11:00.

4. W przyszłą niedzielę o godzinie 11:00 Msza Święta dziękczynna za zebrane plony. Uroczystość przygotowują mieszkańcy Gabrielowa.

5. Za śmietnikiem na bio-odpady jest złożony gruz i pozostałości po pomnikach. Chętni mogą zabrać ten materiał do utwardzenia podłoża.

6. Dziękujemyza sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Skaleńca: Król, Cieśla, Hanka, Graczyk, Brożek, Kaźmierczak.

7. Chętni na czuwanie 11. września mogą zgłaszać się pod numer telefonu umieszczony w gablocie

8. W sobotę pan organomistrz Przemysław Kmieć z Częstochowy dokonał przeglądu technicznego organów. Okazało się, że obecny stan nie pozwala na dalszą grę na tym instrumencie. Koszt generalnego remontu przekracza nasze możliwości finansowe, dlatego pan organista będzie grał na własnych organach w prezbiterium.

9. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów klas I Szkoły Podstawowej w przyszłą niedzielę o godzinie 9:30.

10. Dziewczynki chcące zaangażować się w scholę parafialną zapraszamy w piątek na godzinę 16:00.

11. Ministrantów, knadydatów, lektorki i dziewczyny chcące czytać podczas Mszy Świętej zapraszamy w piątek na godzinę 18:30.

12. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 18:30