1. We wtorek 1. września rozpoczęcie roku szkolnego – Msza Święta dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum o godzinie 9:00. Zapraszamy także nauczycieli.

2. W piątek od godziny 16:30 spowiedź święta z racji I piątku miesiąca, nabożeństwo eucharystyczne ku czci Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o 17:30; odwiedziny chorych w domach od godziny 10:00.

3. W sobotę o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii świecką misjonarkę, która od roku pracuje w Boliwii Joannę Śliwińską. Przed kościołem będzie można nabyć Anioły zrobione własnoręcznie przez dzieci z Boliwii jako cegiełka na wyjazd na ŚDM w cenie od 25zł do 100zł, także będzie można złożyć ofiary dobrowolne do puszki na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii

6. Przypominamy że nasza parafia podczas ŚDM w 2016 roku ma przyjąć 50 osób na nocleg w dniach 20-25 lipca 2016. Ponawiając apel ks. abp. Wacława Depo prosimy, aby zgłaszały się osoby, które przyjmą młodzież. Do dziś brakuje miejsc noclegowych dla 14 osób.

7. Nasza parafia wraz z biurem ALF z Opola w przyszłym roku w ferie zimowe w terminie 16-23 lutego może zorganizować ośmiodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Koszt 3250zł + 130 USD. Program w gablocie, na stronie internetowej parafii, oraz w zakrystii; końcowe zapisy do przyszłej niedzieli.

8. W ubiegłą niedzielę na uczelnie katolickie naszej diecezji złożono 230zł „Bóg zapłać”.

9. Dziękujemy tylko dwóm paniom za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Dębiny: Gralińscy, Rateccy, Adamczyk, Gruszczyńscy i Skaleńca: Reteccy, Maruszewscy, Waloch.

10. Dziękujemy pielgrzymom pieszej pielgrzymki na Jasną Górę za dar na rzecz parafii. Jest nim metalowe kropidło i zestaw do chorych. „Bóg zapłać”

11. Pielgrzymów zapraszamy na ognisko w sobotę po wieczornej Mszy Świętej.

12. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

13. 11. września na Jasnej Górze jest czuwanie naszej diecezji przed obrazem Matki Bożej. Zapisy chętnych pod numerem telefonu podanym w gablocie.