1. Dzisiaj w Osjakowie około godziny 16:00, a w Gabrielowie około godziny 17:00 przybędą pielgrzymi z Gdańska. Prosimy o godne przyjęcie pielgrzymów

2. W poniedziałek do Osjakowa przybędą na odpoczynek pielgrzymi Pielgrzymki Kaszubskiej.

3. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze Święte jak w niedziele z poświęceniem ziół i kwiatów.

4. W przyszłą niedziele taca inwestycyjna.

5. Nasza parafia wraz z biurem ALF z Opola w przyszłym roku w ferie zimowe w terminie 16-23 lutego może zorganizować ośmiodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Koszt 3250zł + 130 USD. Program w gablocie, na stronie internetowej parafii, oraz w zakrystii; zapisy do końca sierpnia.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc: Tokaccy, Uryszek, Nagel, Paluch, Nowak, Biedroń, Bokwa, Bator

12. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.