1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana Tajemnic różańcowych.

2. Sprawy kancelaryjne:

Osoby zgłaszające wybudowanie nowego pomnika na cmentarzu proszone są o dołączenie kserokopii rachunku od firmy kamieniarskiej. Jest to niezbędne do oszacowania ewentualnych uszkodzeń pomnika.

3. Osoby zgłoszone na pieszą pielgrzymkę proszone są o odebranie karty pielgrzyma w zakrystii lub ze strony internetowej.

4. Jutro w naszej parafii będziemy gościć pielgrzymów ze Strzelna i Witkowa. Prosimy o godne przyjęcie pielgrzymów.

5. W przyszłą niedzielę w Osjakowie około godziny 16:00, a w Gabrielowie około godziny 17:00 przybędą pielgrzymi z Gdańska.

6. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego

7. W piątek spowiedź święta od godziny 17:00, odwiedziny chorych od godziny 10:00. O godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

8. Dziękujemy paniom Krystynie Korytek, Emilii Kowalczyk i młodzieży: Ani Janik i Karolinie Karwat za posprzątanie i przygotowanie miejsc noclegowych dla pielgrzymów. Z rozczarowaniem stwierdzamy, że losem pielgrzymów przejęły się tylko cztery osoby.

9. W minionym tygodniu rozpoczęto prace remontowe na dachu kościoła .

10. Nasza parafia wraz z biurem ALF z Opola w przyszłym roku w ferie zimowe w terminie 16-23 lutego może zorganizować ośmiodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Koszt 3250zł + 130 USD. Program w gablocie, na stronie internetowej parafii, oraz w zakrystii; zapisy do końca sierpnia.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc: Borczyk, Nawojscy, Cłapa, Wieczorek, Łakomscy, Nagel, Wieczorek.

12. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.