1. Nasza parafia podczas ŚDM w 2016 roku ma przyjąć 50 osób na nocleg w dniach 20-25 lipca 2016. Ponawiając apel ks. abp. Wacława Depo prosimy, aby do końca wakacji zgłaszały się osoby, które przyjmą młodzież.

2. Na remont domu dla dzieci po zmarłej Renacie Domagała przez dwie niedziele zebrano 3156,60zł. „Bóg zapłać”

3. Sprawy kancelaryjne:

Zaświadczenie o dopuszczeniu do godności bycia ojcem lub matką chrzestną, świadkiem bierzmowania mogą uzyskać wierni, którzy zamieszkują na terenie parafii zgodnie z kanonami 100, 101 i 102 Kodeksu Prawa Kanonicznego, są praktykującymi katolikami tzn uczestniczą w niedzielnej Mszy Świętej, przystępują do sakramentów świętych.

Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 1. sierpnia godzina 18:30

4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Będzie można nabyć breloki ze św. Krzysztofem ofiara dobrowolna przeznaczona na pomoc misjonarzom.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc: Kłobus, Walkowiak, Boman, Podgórniak, Zychla, Parzyjagła, Mielczarek, Rybak

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, także praca magisterska ks. wikariusza zawierająca treści o chorobie Parkinsona, transplantologii, w kontekście nauki Kościoła Katolickiego momentu powstania ludzkiego życia. Cena 10zł