1. Dzisiaj o godzinie 16:00 przy Amfiteatrze GOK-u w Osjakowie festyn Dni Osjakowa. Zapraszają organizatorzy.

2. W ubiegłą niedzielę na dzieła misyjne złożono 287,42 zł. Składamy „Bóg zapłać”

3. W dniach 24 – 28 sierpnia planowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy chętnych do końca czerwca. Od ilości zgłoszonych uwarunkowane będzie zarezerwowanie miejsc noclegowych. Prosimy o zgłoszenie chętnych na kurs do kierowania ruchem w czasie pielgrzymki. Jeżeli takie osoby się nie zgłoszą pielgrzymka nie odbędzie się.

4. W środę Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela – o godzinie 18:00 Msza Święta nowennowa – zbiorowa za zmarłych solenizantów Janów. Można zamawiać intencje

5. W piątek zakończenie roku szkolnego – Msza Święta o godzinie 9:00.

6. W sobotę Msza Święta zbiorowa za zmarłych solenizantów Władysławy i Władysławów. Można zamawiać intencje.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej: Wejner, Groszek, Famulscy, Szuster, Kowalczyk, Janus, Bugara, Kowalczyk,

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”