• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po Mszach Świętych ogólnopolska zbiórka ofiar na misje.

2. W ubiegłą niedzielę na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie złożono 383,53 zł

3. W dniach 24 – 28 sierpnia planowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy chętnych do końca czerwca. Od ilości zgłoszonych uwarunkowane będzie zarezerwowanie miejsc noclegowych. Prosimy o zgłoszenie chętnych na kurs do kierowania ruchem w czasie pielgrzymki.

4. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania i katecheza chrzcielna.

5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca inwestycyjna.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej: Olak, Tokarek, Podgórniak, Kostrzewa, Borczyk, Sobczak, Chrzan, Olak.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”

8. Jutro – w poniedziałek w Częstochowie w kościele Imienia NMP zostaną ustanowieni nowi szafarze Komunii Świętej, w tym dwóch naszych parafian: Krzysztof Paluch i Janusz Osicki. Zadaniem szafarza jest: pomoc w udzielaniu Komunii Świętej w czasie Mszy Świętej; zanoszenie Komunii Świętej chorym. Prosimy o przyjęcie ich posługi w naszym kościele i zrozumienie że Komunia Święta przyjęta z rąk szafarzy ma taką samą „wartość” jak przyjęta z rąk kapłana.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!