1. Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka do ofiar na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie – Wotum wdzięczności Narodu Polskiego

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po drugiej Mszy Świętej procesja eucharystyczna i poświęcenie wianków.

4. W Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu.

5. W sobotę o godzinie 19:00 Msza Święta przy kapliczce św. Antoniego

6. W dniach 24 – 28 sierpnia planowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy chętnych do końca czerwca. Od ilości zgłoszonych uwarunkowane będzie zarezerwowanie miejsc noclegowych.

7. Za tydzień ogólnopolska zbiórka ofiar na misje.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku: Chmielewscy, Żuberek, Ćwikła, Nowakowscy, Kowalski, Olak, Kostrzewa, Idczak.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz Wydanie kieszonkowe czterech Ewangelii w cenie 10 zł.