• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 16:00 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania. O godzinie 15:00 przy Publicznym Przedszkolu w Osjakowie festyn rodzinny na który zapraszają organizatorzy.

2. Od poniedziałku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tygodniu po pierwszej Mszy Świętej,w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 11:00.

3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00. Po sumie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Trasa procesji i ołtarze jak co roku. Do udziału w procesji zapraszamy asystę, druhów strażaków, dziewczynki do sypania kwiatów z klas II i III, ministrantów, KŻR.

4. Po Uroczystości Bożego Ciała trwa oktawa, po Mszy Świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek od godziny 16:30 Spowiedź Święta; o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o NSPJ. Odwiedziny chorych od godziny 10:00. W sobotę o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP.

6. W dniach 24 – 28 sierpnia planowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy chętnych do końca czerwca. Od ilości zgłoszonych uwarunkowane będzie zarezerwowanie miejsc noclegowych.

7. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie.

8. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci klas III. W piątek na godzinie 19:30 prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku: Wach, Mikołajczyk, Woźniak, Jesionek, Podgórniak, Idczak, Pawlicka, Sarowscy. Marciniak

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz Wydanie kieszonkowe czterech Ewangelii w cenie 10 zł.

Our website is protected by DMC Firewall!