1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Drugi dzień „Zielonych Świąt” zapraszamy do uczestnictwa we Mszach Świętych.

2. We wtorek Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach żyjących i zmarłych.

3. W piątek o godzinie 15:30 Spowiedź Święta dla dzieci klas III, po niej próba na rocznicę.

4. W przyszłą niedzielę o godzinie 11:00 rocznica I Komunii Świętej, a po Mszy Świętej o godzinie 16:00 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania.

5.W ubiegłą niedzielę taca inwestycyjna wyniosła: 3 410 zł, na ŚDM w Krakowie złożono 354,10 zł. „Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, dekorację kwiatową i dar ołtarza – trzy nowe ornaty rodzicom dzieci komunijnych. „Bóg zapłać”

7. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła rodziców dzieci klas III.

8. Opiekunowie zaznaczonych grobów proszeni są w dalszym ciągu o zgłoszenie do kancelarii parafialnej najpóźniej do 8. listopada br. Na żądanie opiekunów grobów mogą zostać wymienione oznaczone krzyże na nowe.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz wydanie kieszonkowe czterech Ewangelii wydawnictwa św. Pawła w cenie 10zł, które można nabyć przed kościołem i w zakrystii.