1. Dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem zbiórka ofiar na ŚDM w Krakowie 2016

2. Wtorek, środa, piątek o godzinie 16:00 próba komunijna dzieci z klas II.

3. Na naszym cmentarzu zostały oznaczone groby: bezimienne, zaniedbane. Prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej dysponentów czyli opiekunów tych grobów.

4. W ubiegłą niedzielę na poszkodowanych w trzęsieniu Ziemi w Nepalu złożono 882zł „Bóg zapłać”

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania rodziców dzieci z klas II. Prosimy o przyniesienie potrzebnego sprzętu.

6. W sobotę o godzinie 9:00 Spowiedź Święta dzieci klas II i ich rodzin.

7. Za tydzień w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej do której przystąpi 39 dzieci. Prosimy aby na tę Mszę Świętą przybyły rodziny z dziećmi komunijnymi. Pozostałych wiernych prosimy o udział w innych Mszach Świętych.

8. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny oraz Spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej do której zobowiązuje przykazanie kościelne.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz wydanie kieszonkowe czterech Ewangelii wydawnictwa św. Pawła w cenie 10zł, które można nabyć przed kościołem i w zakrystii.