1. Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych
w trzęsieniu Ziemi w Nepalu organizowana przez Caritas.

2. W piątek o godzinie 16:00 próba komunijna dzieci z klas II.

3. Przypominamy i zachęcamy do śpiewu w chórze parafialnym. Zapisy u pana organisty.

4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca inwestycyjna

5. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na ŚDM w Krakowie 2016

6. Na naszym cmentarzu zostały oznaczone groby: bezimienne, zaniedbane. Prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej dysponentówczyli opiekunów tych grobów.

7. W miesiącu maju i czerwcu będą odprawiane Msze Święte koncelebrowane. Nie jest to jedna Msza Święta, bowiem każdy kapłan odprawia Msze Świętą
w wyznaczonej intencji. W ten sposób chcemy skrócić czas oczekiwania na odprawienie Mszy pogrzebowych.

8. Intencja dla KŻR: modlitwa w intencji cierpiących, chorych i ubogich.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku: Hojda, Wierzbiccy, Bożek, Waloszczyk, Osiccy, Marcinkowscy, Prusińscy, Wysoccy.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”