• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 03.03. Odpust ku czci św. Kazimierza Królewicza
08:00      1/ + Mariannę Władysława GIERAK 
               2/ + Sylwestra ŚWIDERSKIEGO – gregoriańska 28

STROBIN:     09:15   + Mariana Andrzeja Janinę KOZIK  Mariannę Bolesława BUGARA 

10:30      1/ +  Arkadiusza GROSZKA Czesława KRÓLA Mariannę Jakuba Stefana SAROWSKICH
               2/ + Ks. Stanisława SAROWSKIEGO – od siostry Janiny i  Elżbiety z rodziną 

12:00           Suma Odpustowa za parafian z obrzędem udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii sprawowana pod przewodnictwem J.E. Księdza Arcybiskupa dra Wacława DEPO – metropolity częstochowskiego.

15:30       GORZKIE ŻALE – NABOŻEŃSTWO

 
16:00    +  Julie Ignacego Jan BIELAWSKICH Jadwigę Mariana MAŁYSIAK Jana MAJSIAKA

PONIEDZIAŁEK, 04.03. Św. Kazimierza Królewicza, uroczystość 
08:00     +  Sylwestra ŚWIDERSKIEGO – gregoriańska 29
18:00       1/ +  Mariannę PAWLICKĄ – od syna Andrzeja z żoną Krystyną 
                2/ +  Krzysztofa KOSTRZEWA – od Renaty Bereś z synem Jakubem 

WTOREK, 05.03.   
17:30     + Sławomira MIKOŁAJCZYKA – od Mirosława Ślusarka z rodziną 
              + Elżbietę BUTNIAK – od brata Lolka 
18:00     +  Sylwestra ŚWIDERSKIEGO – gregoriańska 30

ŚRODA, 06.03. 
17:30      + Krzysztofa KOSTRZEWA – od Krystyny i Mariusza Mielczarek z dziećmi 
18:00        NOWENNA DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY - zbiorowa
O łaskę zdrowia dla Agnieszki, Łukasza, Oliwii, Antoniego, Tomasza, Roksany, Grzegorza, Wojciecha, Marianny, Małgorzaty, Tomasza, Lidii, Katarzyny, Doroty, Agnieszki, Adama, Mateusza, Marysi i dla całej ich rodziny.
O dar pokoju dla całego świata. 
O wierność wspólnoty Kościoła Jezusowi i Jego Ewangelii. 
O szybki powrót do zdrowia dla Wiktora.
O uzdrowienie dla Marzeny – błaga mąż i córka.
O uzdrowienie dla Sylwestra, Heleny, Magdaleny, Adasia i Natalki.
O zdrowie dla żony Krystyny – od męża i syna z rodziną.
O dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej. 
O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i szczęśliwe rozwiązanie dla córki.
O dar potomstwa dla małżonków.                  
O łaskę nawrócenia i przemianę dla syna.
O zbawienie wieczne dla zmarłych – z naszych rodzin, parafian, a w szczególności za zmarłych: 
+ Ks. Sławomira MASŁOWSKIEGO; Ks. Stanisława SAROWSKIEGO; Jana STAJUDA Wiesława BURSIAKA; Janinę Stanisława URBANIAKÓW Stanisława TROCZYŃSKIEGO Tomasza FOLTYŃSKIEGO rodziców TROCZYŃSKICH, CYWIŃSKICH, WÓJCIKOWSKICH oraz ich rodziców; Jana w rocz. śm. Stanisława Antoninę KORYTEK Helenę Mariana KOSTRZEWA Mariannę Jana NOWAK; Kazimierza KUBIACZYKA z racji imienin; Kazimierza WALOSIKA Teodorę Ignacego SOBKOWIAK; Helenę Józefa GRACZYK Helenę SZPAŁEK z racji imienin; Juliannę Józefa ADAMCZYK; 
+ Elżbietę BUTNIAK – od rodziny Chodaków 
+ Małgorzatę SOŁTYSIAK w 1 rocz. śm. – od swatów z rodziną 
+ Eleonorę RÓŻAŃSKĄ – od Burmistrza i Pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Osjakowie 
+ Jana MAJSIAKA – od sąsiadów Kowalskich 
+ Jana KOWALCZYKA – od  Antoniego z rodziną 
+ Barbarę RÓŻEWICZ – od  kuzynki Stasi Rybak z rodziną 
+ Mariannę PAWLICKĄ – od  Jasi Podgórniak z rodziną 
+ Albinę DUBECKĄ – od  sąsiadów Cybułków i Sikorów 
+ Marka OSYDA – od  koleżanek i kolegów z pracy Marcina 
+ Zygmunta DUBECKIEGO – od Danki i Marysi z rodzinami 
+ Jarosława PORCZYŃSKIEGO – od Grażyny Nowakowskiej z rodziną 
+ Stanisława GIERAKA – od uczestników pogrzebu 
+ Józefa BATORA – od  uczestników pogrzebu         
+ Janusza ZYGMUNTA – od uczestników pogrzebu 

CZWARTEK, 07.03. 
17:30      1/ + Janusza ZYGMUNTA – od wuja Henryka z rodziną 
               2/ + Jarosława PORCZYŃSKIEGO – od rodzin Płucienników, Kupców, Krejów
18:00     1/ + Zygmunta DUBECKIEGO – od cioci Reginy, rodziny Janusów, Delowskich i Rudowiczów 
              2/ + Albinę DUBECKĄ – od chrześnicy Marioli z rodziną 

 

PIĄTEK, 08.03. 
STROBIN:     16:00   DROGA KRZYŻOWA – NABOŻEŃSTWO 
STROBIN:     16:30   +  Eugeniusza KOWALCZYKA – od uczestników pogrzebu

17:00       DROGA KRZYŻOWA – NABOŻEŃSTWO 
17:30  1/ + Franciszkę Franciszka Stanisława Zdzisława HANULAK Mariannę Stefana Dominika OLEJNIK Stanisława DRUTOWSKIEGO Ks. Stanisława MRÓWKA
               2/  +  Jana MAJSIAKA – od kuzyna Heńka z rodziną 
18:00     1/ +  Walentynę ADAMKOWSKĄ w 1 rocz. śm. – od wnuczki Grażyny z rodziną 
              2/ +  Stanisława GIERAKA – od rodziny Krzemińskich 

SOBOTA, 09.03.  Wielkopostny Dzień Skupienia 
07:30  -  08:00      Spowiedź święta
08:00      +  Władysława GADOMSKIEGO – od Ewy z Mateuszem 
STROBIN:     16:00 - 16:30  Spowiedź  święta  
STROBIN:     16:30   +  Kazimierę MARCINKOWSKĄ z racji urodzin i imienin – od dzieci z rodzinami 

17:30    -   18:00       Spowiedź święta
18:00         1/ + Janusza ZYGMUNTA  z racji urodzin – od żony, dzieci i wnuków 
                  2/ +  Marka OSYDA – od siostry Krystyny z rodziną 

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03.
08:00      1/ +  Czesława PORUCZNIKA – od żony z dziećmi 
               2/ +  Brygidę KORONOWSKĄ w 4 rocz. śm. – od syna z rodziną 

STROBIN:     09:15   + Bożenę Lucjana PATYK 

10:30    1/ +  Romana w rocz. śm. Helenę OSYDA 
             2/  + Władysławę Józefa BUKOWIEC Helenę Jana ŁAZ – od dzieci 

12:00       Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla: 
            1/ Adama KOPEĆ z racji 1 rocz. urodzin – od rodziców 

15:30       GORZKIE ŻALE – NABOŻEŃSTWO 

16:00    +  Helenę Jana KRZYMIŃSKICH 
 

Our website is protected by DMC Firewall!