• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

    

NIEDZIELA , 16.06. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, UROCZYSTOŚĆ

0800  1/ + Marcjannę Rocha Józefę Jakuba OLAK Katarzynę Marcina Stanisławę Kazimierza WEJNER

         2/ + Helenę Władysława CHODAK Annę GOLEC

            STROBIN:        0915  + Stanisława Franciszkę ŻUBEREK

1030   + Franciszkę Jana POKOSIŃSKICH Józefa Bronisławę Stanisława Bogdana KOKOCIŃSKICH Ludwika SZKODZIŃSKIEGO Józefa KUBIACZYKA  

            1200  ROCZNICA I KOMUNIA  ŚWIĘTA

1600   + Władysławę Agnieszkę SROKA

PONIEDZIAŁEK, 17.06.   

            1730    + Władysławę Jana WACH w rocz. śm. – od dzieci

            1800    + Czesławę Czesława KUSTER – od dzieci z rodzinami

 

WTOREK, 18.06.

            1730    + Janinę WALCZAK – od Ryszarda i Beaty Wróblewskich

            1800    + Romana OSYDA – od wnuczki Agaty z rodziną

 

ŚRODA, 19.06.

            0800    Msza święta na zakończenie roku szkolnego

            1730    + Iwonę LEBIODA – od męża i dzieci

            1800    NOWENNA DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – Msza Św. Zbiorowa

Błagalna o zdrowie dla Łukasza, Oliwii, Antosia, Antoniego, Mateusza i Tomasza.

O uzdrowienie dla Ani i Tomka.

Podziękowanie za dar zdrowia, za otrzymane łaski za wstawiennictwem Matki Bożej.

O dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.

O dar potomstwa dla małżonków.

O łaskę rozeznania drogi, pokój, zgodę i miłość w rodzinie

O zdrowie i szczęśliwą operację dla Franusia

+ Jana CIACH w 1 rocz. śm. – od dzieci z rodzinami

+ Piotra Stanisławę ADAMKOWSKICH Antoninę Szczepana BOREK Ludwika Petronelę Józefę JEŻ Jana Stanisławę IGNASIAK Stanisława Wacława PELIŃSKICH

+ Bogdana JENDRASIK w 1 rocz. śm.

+ Leszka Marię Juliana KONIUSZYCH

+ Bogdana STANEK – od rodz. Paluchów i Urbańskich

+ Jana ZYCHLA – od rodzin Jasickich i Stanków

+ Henryka PIETRUSA i zmarłych z rodziny NOWACZYKÓW

+ Reginę BORCZYK – od firmy AGRA - HURT

+ Janinę GLINKOWSKĄ – od rodz. Dubeckich i Janeckich

+ Stanisława ZAWADZKIEGO – od sąsiadów Urbaniaków

+ Romana OSYDA – od rodz. Jasickich z Felinowa

+ Maksymiliana TOKAREK – od sąsiadów Kubaków

+ Franciszkę Wacława Annę Leszka PTAK Mariannę Jana KOPKA

+ Genowefę ŚWIATŁOWSKĄ – od uczestników pogrzebu

+ Antoniego PABISIAK – od uczestników pogrzebu

+ Eustachiusza KŁYS – od uczestników pogrzebu

+ Walentynę GRĄDECKĄ – od uczestników pogrzebu

            1900    Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Aliny LUNIAK z racji 60 rocz. urodzin – od dzieci i wnucząt

 

CZWARTEK, 20.06. BOŻE CIAŁO, UROCZYSTOŚĆ

0800   + Henryka Czesławę Tadeusza ZAJĄC

1030   + Franciszka KOŚCIARZA Mariana IWAŃSKIEGO

            1200  ZA PARAFIAN – procesja do 4 ołtarzy

 

PIĄTEK , 21.06.

            STROBIN:        1600  + Bożenę PATYK – od wnuka Szymka z rodziną

            1730    + Stefana Mariannę OLEJNIK Franciszka Franciszkę Stanisława Zdzisława HANULAK Ks. Stanisława MRÓWKA

            1800    + Jana ZYCHLA – od szwagierki Haliny z mężem

 

SOBOTA , 22.06.

            1500  ŚLUB: Agnieszka KUKUŁ – Bartosz SURLEJ

            STROBIN:        1600  + Henrykę GRACZYK – od uczestników pogrzebu

            1700  +  Teresę Czesława Mateusza ŁAWNICZEK dziadków ŁAWNICZKÓW i GAŁĘZÓW

            1730  +  Jana Irenę TOKAREK

            1800   Msza Święta zbiorowa: DZIEŃ OJCA

+ Ignacego BIELAWSKIEGO

+ Mariana MAŁYSIAK

+ Julię BIELAWSKĄ Jadwigę MAŁYSIAK

+ Jana ZYCHLA – od córki Małgorzaty z Franciszkiem

+ Romana OSYDA – od bratowej Teresy Osyda z rodziną

+ Feliksa RABENDA – od dzieci

 

NIEDZIELA , 23.06.

0800  1/ + Tadeusza NOWAK Wojciecha NOWACZYKA w dzień Ojca, Jadwigę NOWAK

         2/ + Antoniego z racji Dnia Ojca, Irenę KUBACKICH – od dzieci

STROBIN:        0915  + Jana Wacława SZUMIGAJ Antoninę Mariannę MATUSIAK

1030   + Helenę Jana KIDULA Władysława BERNAŚ

            1200  Msza święta z Racji 100 Rocznicy Konsekracji  Kościoła z udzieleniem młodzieży sakramentu  bierzmowania -  przewodniczy J.E. Ks. Arcybiskup Metropolita dr Wacław DEPO

1600   + Eleonorę JASKÓLSKĄ Jadwigę Józefa Zygmunta Wincentego KOWALCZYK Rozalię Piotra SKURZYŃSKICH

DMC Firewall is a Joomla Security extension!