• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

 

1.    Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2.    Dnia 9 sierpnia będzie w naszej Parafii gościć Gdańska Piesza Pielgrzymka. Proszą wiernych naszej parafii o udostępnienie im noclegu. Chętni do przyjęcia pielgrzymów niech czekają przed kościołem o godzinie 16.00. Podobnie 10 sierpnia będzie u nas pielgrzymka ze Złoczewa w liczbie około 150 osób. Pielgrzymi będą nocować na hali sportowej Szkoły Podstawowej. 

3.    Zapisanych na wycieczkę na Podlasie prosimy o wpłatę II raty – 300 złotych – do 20 sierpnia. 

4.   Msza święta dziękczynna za zebrane plony w naszym kościele w niedzielę 4 września o godzinie 12.00. O przygotowanie wieńca i oprawę mszy świętej prosimy mieszkańców Strobina i Kolonii Strobin. 

5.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuszyny.

6.    Do nabycia tygodnik katolicki „NIEDZIELA”. 

7.    Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej, a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd