• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png
  1. Zapisanych na sierpniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki 200 zł do końca lipca.
  1. W przyszłą niedziele po mszach świętych poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia patrona kierowców św. Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątkę z poświęcenia. Jak zawsze dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla misjonarzy.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi, rodziny: Siwik, Przewoźnik, Domagała, Golec, Bralińscy, Idzikowska, Piekara, Kilańczyk, Walasik, Soforek, Podgórniak.

 

  1. Do nabycia tygodnik katolicki „NIEDZIELA”.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej, a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

Our website is protected by DMC Firewall!