1. Z racji Dnia Chorego w ubiegłą niedzielę na Fundację BETEL do puszek złożono 400 zł, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Targowej, rodziny: Tokarek, Boruccy, Górnaccy, Kozik, Espinoza Tapia – Bator, Górtatowska, Nawroccy, Gilscy, Różewicz.

1. Do nabycia tygodnik katolicki  „ Niedziela”.

1. Pan Ireneusz – nasz organista, na własną prośbę zrezygnował z pracy jako organista w naszej parafii.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej, a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.