• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

"Nieznajomość  Pisma Świętego
jest nieznajomością Chrystusa."

Papież św. Jan Paweł II, powiedział do zgromadzonych na Placu świętego Piotra podczas jednej z audiencji środowych: "Pismo święte, jest jak orzeźwiająca woda i jak pożywienie, którym karmi się człowiek wierzący. Dlatego zachęcam wszystkich do jak najbliższych i najczęstszych kontaktów ze Słowem Bożym, do otwarcia się na jego działanie, na jego uzdrawiającą i stwórczą moc. Umiejętność czytania Pisma Świętego ma podstawowe znaczenie dla każdego wierzącego. Jest pierwszym krokiem na drodze, której następne etapy to medytacja i z kolei modlitwa w ścisłym sensie tego słowa. Właśnie modlitwa inspirowana przez Pismo Święte, jest najważniejszą drogą rozwoju duchowości chrześcijańskiej".

W odpowiedzi na zachętę św. Jana Pawła II powstał w naszej parafii Krąg Biblijny dla osób dorosłych chcących zgłębiać treści zawarte w Piśmie Świętym.

 Czym jest Krąg Biblijny?

To nie tylko grupa osób spotykających się, aby czytać Biblię. To nie tylko miejsce, gdzie przychodzą ludzie, aby czegoś więcej się dowiedzieć. Krąg Biblijny to miejsce i czas, w którym Bóg przychodzi do człowieka i zmienia się SŁOWO W CIAŁO. Spotkania w Kręgu Biblijnym to czas gdzie zaczynasz więcej wierzyć, gdzie przestajesz robić coś tam po swojemu, a zaczynasz robić to co jest pragnieniem Boga. Po przemodleniu i rozważeniu danego fragmentu Pisma Świętego na modlitwie pytasz się Ojca Niebieskiego w co masz wierzyć, co przestać robić, a co zacząć, lub co zmienić w dotychczasowym swoim życiu, aby było jeszcze lepiej niż dotychczas.

Jeżeli chcesz poznać Jezusa, poprzez spotkanie z Nim na kartach Ewangelii wg św. Marka i modlitwie, przyjdź na spotkanie Kręgu Biblijnego.


SPOTYKAMY SIĘ
W KAŻDY PONIEDZIAŁEK
O GODZINIE 19:00 NA "TABORZE"

Serdecznie zapraszamy


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd